Mega nemoćna protiv šampiona, Zvezdina najbolja pozivnica za dupli evroligaški spektakl!

Sportske.net 13.01.2020  |  Sportske.net

Tokom prvog poluvremena domaćin je i uspevao da održava rezultatski priključak, u nastavku Zvezda pokazala da je mnogo kvalitetniji tim.

U poslednjoj utakmici 15. kola ABA lige, Crvena zvezda je večeras pred oko dve hiljade gledalaca u Hali sportova ''Ranko Žeravica'' savladala domaću Megu Bemaks rezultatom 103-85. Ovo je Zvezdina deveta pobeda u sezoni, uhvatila je priključak sa četvrtoplasiranim FMP-om, a Mega je ostala prikovana za dno tabele ABA lige, sa samo tri pobede i 12 poraza. Tokom prve četvrtine, Mega je imala raspoložene Marka Simonovića i Blaža Mesičeka, zahvaljujući kojima je