Joviću trofej sa "kraljevima": Real posle drame savladao Atletiko i osvojio Superkup

Večernje novosti 12.01.2020  |  Beta

Golove u penal seriji za Real Madrid postogli su Dani Karvahal, Rodrigo, Luka Modrić i Serhio Ramos, dok je jedini precizan za Atletiko bio Kiran Tripijer

Fudbaleri Real Madrida osvojili su večeras Super kup Španije, pošto su posle boljeg izvođenja jedanaesteraca pobedili Atletiko Madrid 1:0 (4:1). Posle isteka 90 minuta, odigrani su produžeci, ali kako ni tada nije bilo golova, pitanje pobednika rešeno je izvođenjem jedanaesteraca. Golove za Real Madrid postogli su Dani Karvahal, Rodrigo, Luka Modrić i Serhio Ramos, dok je jedini precizan za Atletiko bio Kiran Tripijer. U prvih 20 minuta utakmice fudbaleri Atletika