Partizan sa "pola gasa" ubedljivo trijumfovao u Železniku

RTS 18.01.2020

Košarkaši Partizana savladali su ekipu FMP-a u Železniku 87:57 i zabeležili 13. pobedu u regionalnom takmičenju. Odbrana u prvom poluvremenu donela prednost crno-belima, u nastavku se izabranici Andree Trinkijerija raspucali i stigli do ubedljivog trijumfa.

FMP je protiv Partizana dožive pravu rezultatsku katastrofu, crno-beli su u Železniku ostvarili trijumf od 87:57 i potvrdili da se nalaze u izuzetnoj formi. Crno-beli su pobedili u osmom uzastopnom meču, zabeležili 13. trijumf u 16 utakmica u ABA ligi i sve su bliži prvom mestu u regionu pred plej-of. Ekipa Andree Trinkijerija u prvoj četvrtini dozvolila je samo šest poena protivnika, da bi prednost do poluvremena porasla na 15 poena (36:21). Istina, uspeo je FMP u