Grujić i herta nemoćni protiv silovitih bavaraca: Bajernu dovoljno 24 minuta za totalnu rapsodiju u Berlinu

Sportal blic 19.01.2020  |  va

Fudbaleri Bajerna ubedljivo su savladali Hertu u 18. kolu nemačke Bundeslige rezultatom 0:4 (0:0).

Bajern je u Berlinu došao do četvrte uzastopne pobede, dok je domaćin ostao bez sva tri boda drugi meč u nizu. Srpski fudbaler Marko Grujić odigrao je čitavu utakmicu, ali njegova ekipa nije uspela da izbegne ubedljiv neuspeh. Meč je počeo mirno i u prvih 45 minuta nije viđen nijedan gol. Ipak mreža domaćih se zatresla u 25. minutu, ali je taj pogodak poništen Robertu Levandovskom. Prvi pogodak pao je u 60. minutu preko Tomasa Milera, a samo tri minuta kasnije