Serija a: Roma želi u Ligu šampiona, Đenova nije uspela na tom putu da je zaustavi (video)

Hot sport 19.01.2020  |  Darko Noveski

Roma je posle dva vezana poraza uspela da pobedi Đenovu 3:1 (2:1) u 20. kolu Serije A.

Borba za ‘Skudeto’ nije realna, ali ‘vučica’ želi da pobegne Atalanti i Kaljariju u borbi za četvrto mesto koje vodi u Ligu šampiona. Prvi korak je napravljen pobedom nad Đenovom u gostima 3:1, čime je prekinuta serija od dva poraza. Vođstvo Romi već u 6. minutu doneo je mladi Turčin Under golom posle centaršuta Klajverta sa levog boka. U 15. minutu Roma je mogla do drugog gola, ali je Perin odbranio pokušaj Džeka. ‘Vučica’ je u 44. minutu povela sa 2:0, a autogol