Uzalud Ljajić dao gol: Što Karius pokvari, niko ne može da popravi! Pogledajte još jedan kiks Nemca čuvenog po blamovima

Kurir 19.01.2020

Srpski reprezentativac Adem Ljajić je postigao gol, ali je Bešiktap ipak izgubio derbi 18. kola turske Superlige od Sivasa.

Lider je slavio u Istanbulu 2:1. Krivac za poraz Bešiktaša je golman Loris Karius. Nemac se "proslavio" u finalu Lige šampiona 2018. kada je kao čuvar mreže Liverpula "poklonio" pobedu Real Madridu, a i kada se preselio u Tursku nastavio je da redovno pravi neverovatne greške. Pogledajte kakav je gol primio danas već u sedmom minutu utakmice! Bešiktaš je uspeo da izjednači u 33. minutu preko Ljajića. Ipak to nije bilo dovoljno da izbegne poraz, jer su gosti