Jokić i Meloun o angažovanju u reprezentaciji

RTS 21.01.2020

Srpski košarkaš Nikola Jokić ostvario je dabl-dabl učinak od 17 poena i 13 skokova u pobedi Denvera na gostovanju u Minesoti od 107:100. To je bio i povod za razgovor našeg dopisnika koji je iskoristio priliku i da ga upita o budućim nastupima za reprezentaciju Srbije.

Niste im dali da se odvoje na početku. Držali ste ih pod komtrolom sve vreme? „Jeste, jeste. Prva četvrtina je bila u nekom njihovom vođstvu, na poluvremenu smo mi vodili 34 razlike. Tako da smo držali tu razliku do kraja utakmice.", konstatovao je Nikola Jokić. Znam da možda i nemaš trenutno odgovor na to pitanje ali Srbija očekuje odgovor. Da li ćeš ti biti na kvalifikacijama u junu sledeće godine i da li će i Majkl Meloun doći? „Pa ja ne znam. Ne znam ni za