Ništa od duple pobede crno-belih u antaliji: Partizan ispustio pobedu protiv poljske Krakovije! Kurir TV

Kurir 22.01.2020

Specijalni izveštač Partizana iz Beleka - Nemanja Ilić Fudbaleri Partizana remizirali su sa ekipom poljske Krakovije 1:1 (0:0) u drugom meču današnjeg programa na pripremama u turskom Beleku.

Suma je doneo prednost Partizanu u 60. minutu meča, dok je Tomas pet minuta pre kraja postavio konačan rezultat. Fudbaleri Partizana već od prvog sudijskog zvižduka krenuli su žestoko što je za posledicu imalo veliki broj šansi pred golom poljskog kluba. Ređala se prilika za prilikom, promašivali su redom Sadik, Tošić, Natho, Asano.... Nakon jednog jačeg sprinta Asano se uhvatio za ložu, pa je ranije nego što se očekivalo napustio teren. Umesto Takume na teren je