Paklena atmosfera Budimpešte pojela: „ajkule” u potpuno ludoj završnici Crna Gora igrala bez golmana!

Sportal blic 24.01.2020  |  Miodrag Dimitrijević

Vaterpolisti Mađarske opravdali su očekivanje javnosti i plasirali se u finale Evropskog prvenstva u Budimpešti.

U prepunoj „Dunav areni” kapitulirala je Crna Gora rezultatom 10:8 (1:2, 3:1, 4:2, 2:2). Prva četvrtina je pokazala pod kolikim pritiskom domaće javnosti igraju . Prvih nekoliko minuta kao da im je neko zavezao ruke i to su "ajkule" mudro koristile. Stigle su do dva gola prednosti, pre nego što su uhvatili ritam (2:0). Ipak, od tog momenta se menjaju stvari, a potpuni egal vraća Deneš Varga pogotkom bez gledanja kada je i Dejan Lazović ostao gotovo bez reakcije.