Serija A: Katastrofa Torina, Atalanta slavila 7:0, Iličićev gol sa centra, crveni karton za Lukića (video)

Hot sport 25.01.2020  |  Darko Noveski

Katastrofa Torina u 21. kolu Serije A u kom je poražen od Atalante sa 7:0 (3:0) uz dva crvena kartona.

Bride obrazi navijačima ‘bikova’. Na svom terenu Torino je dobio istorijski šamar od Atalante 7:0. Utakmica o kojoj će se dugo pričati podno Alpa. Tim iz Bergama poveo je tek u 17. minutu kada je Palomino ukrao loptu fudbalerima Torina, ubacio je u peterac, Zapata zakasnio, ne i Iličić – 0:1. Samo šest minuta kasnije šansu je imao Gosens, ali je njegov pokušaj odbranio Sirigu. U 29. minutu spasa nije bilo, posle kornera Atalante, lopta se odbila do Gosensa, ovaj iz