Partizan ne planira da stane! Nova neverovatna pobeda crno-belih, Hrvati razbijeni!

Sportal blic 25.01.2020  |  Petar Lazić

Partizan je trijumfom nad Zadrom 87:60, pred pet hiljada gledalaca nastavio pobednički niz u ABA na čijem je čelu.

Crno-beli su nastavili sjajnu seriju pošto su poslednji poraz na domaćem terenu u ABA ligi doživeli još od Mornara 19. oktobra. Domaćin je izgubio prvu četvrtinu 12-13, pošto u prvih pet ipo minuta nije postigao koš iz igre, dok je za deset minuta imao 3/9 za dva i svih devet promašaja za tri, koliko i Zadrani na drugoj strani. Posle 11 promašaja Beograđani su u 13.minutu pogodili prvu trojku, Jaramaz dve, ali su poenima iz tranzicije iz čvrste odbrane došli do