Juventus u Napulju osetio gorčinu poraza, remi Rome i Lacija, kiks Intera (video)

Sportski žurnal 26.01.2020

Pobede Parme i Verone, Sampdorija i Sasuolo odigrali su 0:0, Kaljari „odneo“ bod iz Milana

Fudbaleri Napolija pobedili su večeras na svom terenu Juventus sa 2:1, u utakmici 21. kola italijanskog prvenstva. Napoli je poveo golom Pjotrka Zjelinjskog u 63. minutu, a pobedu je obezbedio Lorenco Insinje golom u 86. minutu. Konačan rezultat postavio je Kristijano Ronaldo pogotkom u prvom minutu nadoknade vremena. Crno-beli su pretrpeli drugi poraz u Seriji A, ali su i dalje prvi na tabeli sa 51 bodom. Napoli je prekinuo niz od tri poraza, a posle sedme pobede