Kurir u Beleku! Stanković položio najteži test: Zvezda golom Gobeljića pobedila Ludogorec! Pavkov promašio penal

Kurir 01.02.2020

Fudbaleri Crvene zvezde zabeležili su pobedu u najozbiljnijem testu na pripremama u Beleku, savladavši starog znanca, bugarski Ludogorec - 1:0.

Od specijalnog izveštača Kurira iz Beleka - Aleksandra Radonića Šampion Bugarske je svakako najteži rival Zvezde u Beleku, a ekipa Dejana Stankovića je zasluženo slavila. Jedini gol na meču postigao je Marko Gobeljić u 28. minutu. Stanković je od starta ukazao šansu mladim snagama: Gavriću, Nikoliću i Petroviću i može se konstatovati da su opravdali očekivanja. To se naročito odnosi na Petrovića, koji je na terenu proveo svih 90 minuta i bio najbolji akter meča.