Đuričić nokautirao Romu, kolarov sve posmatrao sa klupe: Vučica ispraćena sa četiri gola u svojoj mreži

Sportal blic 01.02.2020  |  Blicsport.rs

Fudbaleri Sasuola pobedili su Romu u poslednjoj utakmici subotnjeg programa 22. kola Serije A rezultatom 4:2 (3:0).

Srpski internacionalac Filip Đuričić bio je jedan od najzaslužnijih za trijumf domaće ekipe. Nakon samo 16. minuta igre domaći su vodili 2:0. Oba gola postigao je Frančesko Kaputo, a kod prvog gola asistirao mu je upravo Đuričić. Srpski fudbaler se i sam upisao u strelce u 26. minutu. Domeniko Berardi odlično je poslao loptu u prostor, a Filip je pratio saigrača i neometano poslao loptu u mrežu. Edin Džeko vratio je nadu Romi golom u 55. minutu, a Džordan Vertu je