Velika drama u Detroitu! Jokić maltretirao odbranu Pistonsa, imao tripl-dabl, ali je promašio najbitniji šut! Denver pao nakon produžetka

Sportal blic 02.02.2020  |  Petar Lazić
Velika drama u Detroitu! Jokić maltretirao odbranu Pistonsa, imao tripl-dabl, ali je promašio najbitniji šut! Denver pao…

Detroit je porazio Denver na domaćem terenu rezultatom 128:123, a najbolji akter utakmice bio je Nikola Jokić koji je imao tripl-dabla - 39 poena, 11 asistencija i deset skokova.

Sjajno veče za Jokića koji nije imao podršku saigrača, a u finišu četvrtog perioda je mogao trojkom da pogura Nagetse ka trijumfu. Super boul je učinio da prema lokalnom vremenu malo iza podneva, u 12.30, počne meč Denvera i Detroita, ali to nije smetalo srpskom košarkašu. je za sedam minuta koliko je proveo na terenu u prvom periodu odigrao jednu od najboljih prvih četvrtina u . Srbin je ubacio osam poena uz samo jedan promašaj iz igre, uhvatio pet skokova i