Evrokup: Trento nije odigrao za Partizan, a Andora je u završici za infarkt uspeo da savlada Huventud.

Hot sport 04.02.2020

Dva duela u Evrokupu odigrana su večeras, Trento je poražen od Darušafake 74:95.

Očajni domaćin nije imao nikakve šanse protiv turskog predstavnika koji je već nakon dve četvrtine rešio pitanje pobednika. Gosti su u završnici poluvremena imali prednost od čak 22 poena prednosti, a do završnice treće četvrtine imali su i 29 poena suficita. Došlo je do malog opuštanja u završnici meča, te je Dačka slavila sa samo 19 poena prednosti. Blekmon jedini raspoložen u Trentu sa 22 poena, Đentile je bio očajan sa samo 5 poena, a na drugoj strani najbolji