Neka pišu šta hoće, Jović oduševio navijače! Nekoliko minuta mu je bilo dovoljno da bude najbolji u realu, a mnoge je posetio na čuveni potez Zidana /video/

Sportal blic 10.02.2020  |  Aleksandar Knežević
Neka pišu šta hoće, Jović oduševio navijače! Nekoliko minuta mu je bilo dovoljno da bude najbolji u realu, a mnoge je…

Čekalo se dugo na prvi pogodak Luke Jovića u dresu Real Madrida, a kada je on stigao, činilo se da će večnost proći do još jednog pogotka srpskog napadača.

Međutim, koliko god da nije imao sreće igrač sa Lukinim umećem, znanjem i sposobnosti da postigne gol, ne može toliko da igra bez postignutog gola. Posle 30. oktobra prošle godine i utakmice protiv Leganjesa na kojoj je za 21 minut na terenu bio strelac u pobedi od 5:0, navijači su čekali tri meseca za novu radost koju im je doneo Srbin. Nije uvek bilo vremena da skupo plaćeno pojačanje pokaže šta ume, pošto je ozbiljnu minutažu dobio tek nakon povrede , prvog