Zvezda bolja, ali utisak poluvremena je OČAJNA organizacija i nešto što nikada nismo videli!

Sportske.net 12.02.2020  |  Sportske.net

Omladinci Crvene zvezde danas igraju šesnaestinu finala Lige šampiona za Omladince.

Crvena zvezda igra u Tiraspolju šesnaestinu finala Lige šampiona za omladince, a nakon prvih 45 minuta nema golova, rezultat je 0:0. Podsetimo, igra se samo jedna utakmica, pobednik ide u osminu finala. Crvena zvezda je bolji tim u prvih 45 minuta, napada uglavnom preko leve strane i sredine, a prilika skoro da nije bilo jer su domaći dobro organizovani u zadnjoj liniji i na sredini terena. Sa druge strane, Zvezda je uglavnom stvarala šanse preko Radulovića koji je