Au! Beron spasao zvezdu u zadnjem napadu! Mega izgubila dobijen meč, crveno-beli u finalu Kupa nakon neviđene drame

Sportal blic 15.02.2020  |  Miodrag Dimitrijević

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Megu Bemaks u polufinalu Kupa Radivoja Koraća.

Uz puno muke, crveno-beli su posle neizvesne četvrte četvrtine obezbedili meč za trofej pobedom od 80:79 nakon trojke Bili Berona u poslednjem napadu. Odlična prva četvrtina Mege, pa još bolja druga Zvezde, tako je izgledalo prvo poluvreme utakmice u "Čairu". Mega je sa 24:17 u prvih 10 minuta otvorila utakmicu, a u prvom periodu igre odlično rasopoloženi za šut bili su Nikola Mišković i Bili Beron, pa su obojica pogodili po dve trojke. Problem za Berona je bila