‘Gori tviter’: Ljudi, ‘Delije’ i ‘Grobari’ složni, najslabije karike Zvezde su najjače oružje Partizana, evo o kome je reč…

Hot sport 16.02.2020  |  Darko Noveski
‘Gori tviter’: Ljudi, ‘Delije’ i ‘Grobari’ složni, najslabije karike Zvezde su najjače oružje Partizana, evo o…

Na poluvremenu finala Kupa ‘Radivoja Koraća’, Partizan u niškom ‘Čairu’ vodi protiv Crvene zvezde 34:31.

Partizan je od samog početka kontrolisao rezultat. Bila je četa Andree Trinkjerija agresivnija u odbrani i agilnija u napadu. Crno-beli su prvu četvrtinu rešili u svoju korist 19:13. U drugoj deonici crno-beli su imali ‘plus sedam’, ali se Crvena zvezda vratila na ‘minus tri’ i u drugo poluvreme se ulazi rezultatom 34:31 za crno-bele. Kada je reč o ‘ratu’ navijača Crvene zvezde i Partizana na društvenim mrežama, nije ga bilo. Naime, ‘Delije’ i ‘Grobari’ su se