Serija a: Dva gola Vlahovića u ‘petardi’ Fiorentine, Juve lako sa igračem više (video)

Hot sport 16.02.2020  |  Darko Noveski

Utakmice 24. kola Serije A obeležio je mladi srpski napadač Dušan Vlahović sa dva postignuta gola u pobedi Fiorentine 5:1.

SAMPDORIJA – FIORENTINA 1:5 Sezona za zaborav oba kluba, ali će navijači ‘viole’ bar pamtiti ovaj meč. Fiorentina je u Đenovi savladala Sampdoriju 5:1 i vratila je nazad u borbu za opstanak. Gosti iz Toskane su poveli već u 8. minutu, Dalbert je probio po levom boku, ubacio loptu u peterac, a Torsbi zatresao svoju mrežu – 0:1. U 17. minutu je Ramirez igrao rukom u svom kaznenom prostoru, a penal je u gol pretovorio Vlahović – 0:2. U 39. minutu levi bek Sampdorije