Rim slavi Srbina! Šou Milinkovića-Savića u derbiju, majstorija! Traje bajka "lacijala"! /video/

Sportal blic 16.02.2020  |  Petar Lazić

Borba za titulu šampiona Italije je dodatno zakomplikovana, Lacio je pobedio Inter sa 2:1 a čovek odluke bio je Sergej Milinković-Savić.

Srpski reprezentativac je pogotkom u 69. minutu doneo trijumf Rimljanima koji sada imaju dva boda više od neroazura, a samo jedan manje od Juventusa. Odlično je počelo za Inter koji je preko Ešlija Janga poveo u smiraj prvog poluvremena. Na otvaranju drugog je De Vraj skrivio jedanaesterac iz kog je Ćiro Imobile postigao čak 26. gol u sezoni, da bi nešto kasnije zablisao i Milinković-Savić. U potpunom haosu u kaznenom prostoru Intera Marselo Brozović je izbacio