Maksimović: Nismo euforični, ali svesni smo da imamo priliku da ostvarimo istorijski plasman

Sportski žurnal 18.02.2020

Nemanja Maksimović sa Hetafeom namučio Barselonu, posle uspeha U La Ligi okrenuo se Ligi Evrope

Seriju od četiri uzastopne prvenstvene pobede Hetafe je prekinuo porazom od šampiona Barselone na Nou kampu (1:2). Tim našeg reprezentativca Nemanje Maksimovića namučio je Katalonce, ali su dva primljena gola u prvom poluvremenu bila nedostižna za sastav iz predgrađa Madrida. Poništen je i gol Nioma posle pola sata igre. Anhel je u 66. minutu uneo neizvesnost u meč, ali su bodovi pripali braniocu titule. - Ponovilo se ono što nas prati otkako sam došao u Hetafe.