Mesiju "legao" dmitrović: Argentinac odigrao maestralan meč, jedan od najboljih poslednjih godna /video/

Sportal blic 22.02.2020  |  va

Fudbaleri Barselone pobedili su Eibar u okviru 25. kola Primere rezultatom 5:0 (3:0), a strelac čak četiri gola bio je Lionel Mesi.

Mesi imao drugi najduži golgeterski post u čitavoj karijeri. Pre ovog susreta, poslednji put je podigao ruke u znak slavlja protiv Leganjesa pretposlednjeg dana januara, kada je u 89. minutu zatresao mrežu. To znači da je do onog prvog, današnjeg majstorskog pogotka, uključujući nadoknade, prošlo ravno 398 minuta. Najbolji fudbaler Katalonaca je za samo 26. minuta postigao je het-trik. Argentinac je golove dao u 14., 37. i 40. minutu, dok je četvrti gol postigao u