Partizan spasao živu glavu! Tri prekida u Senti i gol iz penala na samom kraju, crno-beli jedva izbegli poraz

Sportal blic 22.02.2020  |  Petar Lazić , Vladimir Andonov

Fudbaleri Partizana igrali su nerešeno u Senti sa ekipom TSC-a u okviru 22. kola, rezultat je bio 1:1 (0:0).

Strelci na meču za domaće bili su Silađi u 68. minutu, te Bibras Natho u nadoknadi iz jedanaesterca. Čudno otvaranje imala je utakmica u Senti. Igralo se samo minut i po, a onda prvi prekid pošto se ispumpala lopta kojom je počela utakmica. Lazar Lukić je morao da interveniše na signal fudbalera pa je glavni rekvizit promenjen. Nije puno prošlo, a došlo je do još jednog kratkog prekida pošto je sa opremom sada problem imao jedan od Lukićevih pomoćnika. Kada je i