Levante šokirao Real! Madriđani poraženi tek drugi put u sezoni, Barselona zadovoljno trlja ruke

Sportal blic 22.02.2020  |  va

Fudbaleri Real Madrida poraženi su na gostovanju od Levantea rezultatom 1:0(0:0) u 25. kolu Primere.

Izabranici Zinedina Zidana izgubili su tek drugu utakmicu ove sezone u domaćem prvenstvu, a ovo je bila druga zaredom kako nisu došli do tri boda. Reprezentativac Srbije Luka Jović nije bio u sastavu Reala, kao ni Nemanja Radoja u redovima Levantea. Real je bio nadmoćan u prvom poluvremenu, ali nije uspeo da probije bedem gostiju. Odličnu šansu imao je Benzema u 11. minutu na asistenciju Iska, ali je Francuz pokazao da nije u formi i šutirao je pravo u golmana