Troje plivača PK Leskovac osvojilo 25 medalja na međunarodnom takmičenju u Somboru

Članovi Plivačkog kluba Leskovac osvojili su ukupno 25 medalja na međunarodnom POLET KUPU „Martin Burnach“ koji je održan u Somboru.

PK Leskovac osvojio je ukupno treće mesto u konkurenciji klubova iz Srbije, Hrvatske, Mađarske Bosne i Hercegovine i Severne Makedonije. Medalje su osvojili: Jelena Ćirić (2006. godište): – zlatna medalja na 50m ledjno – zlatna medalja na 100m ledjno – zlatna medalja na 200m ledjno – srebrna medalja na 100m kraul – srebrna medalja na 200m kraul – srebrna medalja na 50m delfin – bronzana medalja na 50m ledjno APSOLUTNA KATEGORIJA – srebrna medalja na 100m ledjno