"Pa dobro, ne može: Uvek..." Dejan Stanković posle kiksa u Inđiji: Ako u derbiju ovako budemo borili - ne plašim se!

Sportal blic 26.02.2020  |  Darko Nikolić

Trener FK Crvena zvezda, Dejan Stanković, nije očajavao posle remija sa Inđijom (1:1) pred "večiti derbi".

Crveno-beli su, u prilično kombinovanom sastavu, gubili sve do 75. minuta, kada je Ben obradovao gostujuću publiku u Inđiji, a lako je u završnici moglo da se desi da ceo plen pripadne crveno-belima, baš kao što je mogao i da ostane domaćinu, da Borjan nije imao jednu izvrsnu intervenciju. Ipak, Stanović je odmah posle utakmice govorio samo o pozitivnim stvarima: - Pa, dobro, ne može uvek da bude onako kako mi hoćemo (smeh). U prvom poluvremenu smo se malo odbili