Crvena zvezda kiksnula pred večiti derbi: Ekipi Dejana Stankovića samo bod protiv Inđije! Kurir TV

Kurir 26.02.2020

Fudbaleri Inđije i Crvene zvezde remizirali su u utakmici 23. kola Superlige Srbije 1:1 (1:0).

Inđija je osvojila 16. bod, a Crvena zvezda 62. Crvena zvezda je bila nadmoćnija, imala 77 odsto posed lopte, ali nije uspela da realizuje šanse, pogotovo u drugom delu. Inđija je protiv kombinovanog tima trenera Dejana Stankovića povela golom Ognjena Krasića u 36. minutu. Bod Crvenoj zvezdi je doneo El Fardu Ben golom u 75. minutu. Zvezda je prekinula seriju pobede i napravila lošu uvertiru uoči 162. večitog derbija protiv Partizana, u nedelju na stadionu "Rajko