Mesi nije znao šta ga je snašlo zbog Srbina! Nikola Maksimović zablistao protiv Barse i dobio najveću pohvalu otkad se bavi fudbalom

Sportal blic 26.02.2020  |  Darko Nikolić
Mesi nije znao šta ga je snašlo zbog Srbina! Nikola Maksimović zablistao protiv Barse i dobio najveću pohvalu otkad se bavi…

Prvi meč osmine finala Lige šampiona između Napolija i Barselone završen je bez pobednika (1:1) ali je naš reprezentativac Nikola Maksimović "pobedio" u izboru navijača.

Nije imao lak posao, jer su se naspram njega našli istinski asovi predvođeni Lionelom Mesijem. Međutim, iako Barsa može da bude zadovoljna konačnim rezultatom, pošto će u revanšu, 18. marta, igrati svesna da ima prednost u vidu gola u gostima, Maksimović je svih 90 minuta odigrao na izvrsnom nivou. Istina, u 57. minutu, kada je Semedo uoči rupu u štoperskom prostoru Napolitanaca, proigrao je Grizmana i usledilo je izjednačenje (nakon vodećeg gola Mertensa u 30.