Totalna ludnica! Golman u 94. minutu odveo svoj tim u četvrtfinale Lige šampiona (video)

Kurir 27.02.2020

Meksički tim Tigres plasirao se u četvrtfinale Lige šampiona Severne i Centralne Amerike na nestvaran način.

U pravoj drami heroj i strelac pobedonosnog pogotka bio je golman. Šta se zapravo desilo, Tigres je vodio sa 3:2, ali mu je bio neophodan barem još jedan pogodak zbog poraza u prvom meču od 2:1. Fudbalski veterani Ener Valensija (nosio dres Vest Hema i Evertona) i Pjer-Andre Žinjak (bivši as Tuluza i Marseja) vrlo brzo dovode tim do 3:0 i već u 23. minutu Tigres ima rezultat koji ga vodi dalje. Ipak, onda triler režira Huan Karlos Portiljo koji je postigao dva