Poruka iz Fulama: Aleksandar Mitrović je najbolji centarfor koji je ikada igrao u Čempionšipu

Večernje novosti 27.02.2020  |  V. N.

Nisam prestao da verujem da ćemo pobediti ni posle neiskorišćenog jedanaesterca. Nekada, kada se najmanje nadaš, stigne nagrada za trud – kaže srpski napadač

DOBRO jutro svima. Osim onima koji ne misle da je Aleksandar Mitrović najbolji centarfor koji je ikada igrao u Čempionšipu. Tim rečima se Fulam obratio navijačima preko društvene mreže "Tviter", nekoliko sati posle pobede nad Svonsijem, u kojoj je pobedonosni pogodak postigao srpski reprezentativac u četvrtom minutu nadoknade (1:0). U susretu 35. kola druge lige Engleske, naš napadač je najpre promašio penal u 88. minutu, a onda je u poslednjim sekundima glavom