Umalo senzacija u Dizeldorfu! Fortuna od 3:0 do strepnje, Herta se vratila iz nokdauna i u Berlin nosi bod

Sportal blic 28.02.2020  |  va

Fudbaleri Fortune i Herte odigrali su spektakularni meč za pamćenje u okviru 24. kola Bundeslige.

Viđeno je čak šest golova, gosti su nadoknadili tri gola zaostatka za konačnan rezultat 3:3 (3:0). Domaći su odigrali perfektno prvo, a tim iz prestonice drugo poluvreme. Fortuna je do prednosti došla već u 6. minutu preko Karamana, da bi samo tri minuta kasnije Tomi duplirao vođstvo. Karaman je mrežu Krafta pogodio i u nadoknadi prvog dela, tako da je delovalo da će Herta doživeti pravu katastrofu. Ipak, sredinom drugog poluvremena, za samo desetak minuta, gosti