Meč u znaku velikog mihe: Lacio slavio protiv Bolonje, Rim se poklonio Siniši Mihajloviću! Video

Kurir 29.02.2020

Fudbaleri Lacija pobedili su danas na svom terenu Bolonju sa 2:0, u utakmici 26. kola italijanskog prvenstva i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Rimski klub poveo je u 18. minutu golom Luisa Alberta, a tri minuta kasnije konačan rezultat postavio je Hoakin Korea. Pred početak utakmice Mihajloviću su navijači Lacija uručili poklon u znak zahvalnosti za sve ono što je uradio za ovaj klub. Lacio sada ima 19 pobeda i prvi je na tabeli sa 62 boda, dva više od drugoplasiranog Juventusa, koji ima utakmicu manje. Bolonja je pretrpela 10. poraz i zauzima 10. mesto sa 34 boda. Večeras se igra utakmica Napoli-Torino,