Navijači Bajerna izazvali skandal: Utakmica prekidana, šestica šampiona u drugom planu! (video)

Kurir 29.02.2020

Fudbaleri Bajerna deklasirali su u gostima ekipu Hofenhajma 6:0 u utakmici 24. kola nemačke Bundeslige.

Sjajna partija Bavaraca ostala je u senci incidenta u finišu kada su gostujući navijači vređali vlasnika Hofenhajma Ditmara Hopa i razviji skandalozan transparent "Ku..in sine". Utakmica je prekinuta na 10 minuta, igrači su otišli u svlačionicu, ali su se vratili kasnije i odradili posao do kraja. Bajern je poveo već u drugom minutu golom Serža Gnabrija, a pet minuta kasnije prednost je udvostručio Džošua Kimih. Treći gol postigao je Džošuka Zirkze u 15. minutu, a