FMP porazom okončao: Plej-of san Zadar nadigrao "pantere" i produžio nadu za opstanak u ABA ligi

Sportal blic 29.02.2020  |  va

Košarkaši FMP-a poraženi su na gostovanju Zadru rezultatom 81:76 u meču 20. kola regionalne ABA lige.

Zadrani su ostvarili važnu pobedu u borbi za opstanak, dok je FMP definitivno izgubio sve šanse za plasman u plej-of. U dvorani "Krešimir Ćosić" srpski tim je imao sedam poena prednosti u prvom poluvremenu. U nastavku su gosti takođe imali i do 10 poena zaliha, međutim sredinom treće, i početkom poslednje deonice Zadrani predvođeni sjajnim Fundićemo dolaze do pobede koja ih ostavlja u trci za opstanak u ligi. Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Beograđanin