Eibar u opasnoj zoni! Novi poraz Dmitrovića i saigrača ozbiljno zakuvao borbu za opstanak!

Sportal blic 07.03.2020  |  va

U prvoj utakmici subotnjeg programa u španskoj Primeri fudbaleri Majorke savladali su Eibar rezultatom 1:2 (0:1) i tako ostvarili vrlo važan trijumf u borbi za opstanak.

Golman reprezentacije Srbije branio je čitavu utakmicu za domaći Eibar, ali je kod oba pogotka bio nemoćan. Gosti su poveli u samoj završnici prvog poluvremena u 42. minutu preko Rodrigeza. Slobodan udarac za Majorku je izveo iskusni vezista, a loptu je zakačio jedan defanzivac domaćih i tako prevario Dmitrovića koji nije mogao ništa da učini. Prednost je u 78. minutu udvostručio Japanac Takefuko Kubo, koji je krunisao sjajnu kontru svoje ekipe i preciznim udarcem