Ivanović sa penala spasio Partizan: Crno-beli tek u završnici sa bele tačke nokautirali Radnički

Sportal blic 07.03.2020  |  Petar Lazić

Posle "večitog derbija" koji je završen bez golova, Partizan je odigrao sličan meč i protiv Radničkog iz Niša.

Rezultat utakmice u Humskoj bio je 1:0. Iako je delovalo da neće biti pobednika, Đorđe Ivanović je u 84. minutu doneo tri boda crno-belima preciznim udarcem sa bele tačke. Nije bilo puno prilika u prvom poluvremenu, ali je viđeno dosta taktičke, rovovske borbe, pogotovo na sredini terena. Radnički je odlično radio ono što je naumio, pa crno-beli nisu imali puno prostora da se izbore za opasnije situacije pred golom rivala. A, najopasniji po gol Nikole Petrovića,