Leverkuzen deklasirao Ajntraht, novi remi Lajpciga

RTS 07.03.2020

Fudbaleri Bajera iz Leverkuzena ubedljivo su pred svojim navijačima savladali Ajntraht iz Frankfurta sa 4:0 u meču 25. kola Bundeslige. Lajpcig nije uspeo da se izjenači sa Bajernom na vrhu tabele pošto je na na gostovanju Volfsburgu igrao bez golova – 0:0.

Bajer Leverkuzen upisao je osmu uzastopnu pobedu pred svojim navijačima u svim takmičenjima pošto je pred svojim navijačima ubedljivo slavio protiv Ajntrahta 4:0. Domaći su poveli već u četvrtom minutu golom Kaija Haverca, da bi samo deset minuta kasnije dulirali prednost preko Karima Belarabija. Sve nade gostiju srušio je Paulinjo golovima u 49, i 55. minutu. Filip Kostić je odigrao ceo meč za goste, dok je Mijat Gaćinović u igru ušao u 57. minutu. Fudbaleri