Prva liga Srbije: Novi Pazar rutinski protiv Piroćanaca, Smederevu bod sa igračem manje

Hot sport 08.03.2020  |  Darko Noveski

Na dan žena odigrana su četiri meča Prve lige Srbije, a u samo jednom slavili su gosti, evo rezultata.

Jedinu pobedu u gostima ondnela je ekipa Dinama iz Vranja koja je sa 1:0 savladala Budućnost u Dobanovcima. Pitanje pobednika rešeno je u 1. minutu golom Plojovića. Novi Pazar je na svom terenu pobedio Radnički iz Pirota sa 2:0. Domaćina je u vođstvo doveo Gordić golom u 32. minutu. Pobedu Pazarcima potvrdio je iskusni napadač Alivodić golom u 71. minutu. Smederevo je u Gornjoj Varoši stiglo do boda sa igračem manje. Zemun je poveo golom Ristovića u 69. minutu. U