Najbolji Partizan ove godine: Crno-beli izdominirali Spartak, Savo ima novog Sumu - položio test i poslao poruku tribinama!

Sportal blic 10.03.2020  |  Petar Lazić

Fudbaleri Partizana su osmini finala Kupa Srbije eliminisali Spartak rezultatom 4:0.

Od samog starta utakmice je Partizan imao totalnu inicijativu, opasnim napadima je odgurnuo rivala u svoj kazneni prostor oko kog je kružio i pretio. Lazar Pavlović je već iz prvog napada na meču ozbiljno ugrozio Subotičane, da bi zicer šansu promašio Bojan Matić u 9. minutu sa svega par metara od gola gostujućeg tima. Još jednom Lazar Pavlović, pa i Takuma Asano. Ali lopta nije htela u gol, nije bilo panike pošto je to tek bila prva polovina prvog poluvremena.