На програму два „дербија“ реванша осмине финала Лиге шампиона

Данас 11.03.2020  |  Пише: З. П.
На програму два „дербија“ реванша осмине финала Лиге шампиона

Други дан реванша осмине финала Лиге шампиона одиграће се два права дербија. Атлетико Мадрид (1:0) и Борусија Дортмунд (2:1) иду у госте великим овосезонским фаворитима Ливерпулу и Пари сен Жермену, који у првим мечевима нису бог зна шта показали.

Атлетико је раним голом Саула дошао до прилике да до краја одигра своју игру камене одбране, могао је и до убедљивије победе, али је сачувао своју мрежу и Ливерпулу нанео тек трећи пораз ове сезоне у свим такмичењима. „Редси“ су на Енфилду, наравно, сасвим другачија екипа. Занимљиво је да је Ливерпул добио последњих 13 „двомеча“ у еврокуповима и да је последњи пут испао и то на пенале од Бешикташа у шеснаестини финала Лиге Европе у сезони 2014/15. У Лиги

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »