Liverpul igrao viktorije sa Atletikom, pa surovo kažnjen i eliminisan na "Enfildu", Parižani srušili Dortmund i prošli u četvrtfinale LŠ

Večernje novosti 12.03.2020  |  N. St.
Liverpul igrao viktorije sa Atletikom, pa surovo kažnjen i eliminisan na "Enfildu", Parižani srušili Dortmund i prošli u…

PSŽ je na svom stadionu savladao “milionere” i prošao dalje. Liverpul igrao znatno bolje od Madriđana, ali nije uspeo to da iskoristi i da prođe dalje

PSŽ je prošao u četvrtfinale, šampion Evrope je eliminisan! Parižani su u prestonici Francuske savladali Dortmund, nadoknadili poraz iz prvog meča i prošli dalje. Liverpul je kod kuće bio znatno bolji rival, igrao viktoriju pred golom protivnika, ali u 90 minuta je dao samo jedan gol, dovoljan za produžetak (1:0). U nastavku je Firmino postigao gol koji je vodio Klopov tim dalje, da bi onda Adrijan napravio veliku glupost, a rezervista Ljorente sa dva gola izazvao