Veternička ulica u Adicama bez vode
Dnevnik 19.03.2020 | Dnevnik.rs

Zbog radova na sanaciji havarije na cevima u Novom Sadu bez vode će do 12 sati biti Veternička ulica, od broja 1 do Ulice Branka Ćopića, javljaju iz JKP Vodovod i kanalizacija.
Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.


![Najavljena okupljanja u Zrenjaninu: Policijska uprava poručuje – biće snimanja [FOTO+VIDEO] Okupljanja u Zrenjaninu](https://nstatic.net/314/41992314bguhcs.jpg)



