“Ако треба четири меча дневно - тако ће и бити!” Тајмс открио план за Премијер лигу, све утакмице последњих девет кола на Вемблију!
Спортал блиц 13.04.2020 | ва

И док се широм Европе спекулише како ће се спорт вратити у нормалу због пандемије корона вируса, Енглези из очаја разматрају да то буде све на истом месту - Вемблију.
Нешто слично су предлагали и Италијани пре неколико дана када су наводили да би требало све одиграти у Риму, али и Шпанци, које је један власник ланца хотела позвао на Канарска Острва. Тајмс јавља, позивајући се на изворе у врху , да она за исту сврху размишља о Вемблију, јер је за клубове губитак новца од ТВ права просто превелики финансијски ударац. - У јуну или јулу би требало да се играју утакмице. Трибине би биле празне. Ако буду потребно, на програму ће