"Осећам: Кривицу..." Новак Ђоковић признао чега се стиди, али и шта би променио у тенису: То је заиста застрашујућ податак, нешто морамо да урадимо!
Спортал блиц 22.04.2020 | Др. П.

Најбољи тенисер света Новак Ђоковић у Марбељи проводи време изолације током пандемије корона вируса, а у уторак је наставио серију Инстаграм лајв наступа са познатим тенисерима широм света.
Српски тенисер је раније на Инстаграму разговарао са Ендијем Маријем, Станом Вавринком, као и са бројним успешним српским спортистима, када се дотакао и изјавом која је прилично уздрмала светску јавност. У разговору са Италијаном Фабиом Фоњинијем, је открио и неколико веома занимљивих ствари, попут правила која би променио у тенису. - Ја сам у животу увек за промене. Да би спорт наставио да се побољшава, морамо да мењамо нешто. Читао сам да су у САД и Европи












