Извор: Србија данас/Београд архива вести 28.04.2020
После месец дана отворена је палилулска пијаца, ево какве мере морају да се поштују током куповине
Србија данас 28.04.2020
Све је дезинфиковано. Пијаца "Палилула" након паузе од 30 дана, поново је отворила своја врата за све посетиоце, саопштено је из ЈКП "Градске пијаце". Како се наводи у саопштењу, и на овој пијаци предузете су све мере заштите у… »
Право место за вас: Школа пливања "Алигатор" вам помаже да одржите линију, а са овом картицом имате значајан попуст
Србија данас 28.04.2020
Никад једноставније до савршене фигуре и форме. Свима треба одушка што се уживања у јелу и пићу тиче, па се онда држе за главе кад добију који килограм вишка. Ако сте и ви међу њима, не очајавајте. Уз мало воље и упорности… »
На путевима у Београду и данас хаотично стање: Гужве на саобраћајницама као да је највећи шпиц
Србија данас 28.04.2020
На путевима у Београду и данас снимљено хаотично стање. Као и свих дана пре почетка дугог полицијског часа и данас се у Београду могла приметити велика саобраћајна гужва. Они који су имали "срећу" да се и данас нађу на некој од… »
Солисти опере певали грађанима: На симболичан начин прослављено отварање пијаца
Србија данас 28.04.2020
У Београду су данас поново почеле са радом и пијаце у затвореном простору, међу којима је и Палилулска пијаца, где су грађани који су дошли да пазаре намирнице имали несвакидашњу прилику да чују наступ солиста опере Народног… »

