Belorusija - BATE grabi ka vrhu, jedan Srbin ukrotio Neman, drugi ređa asistencije!

Sportske.net 03.05.2020  |  Sportske.net

U Belorusiji i dalje kao da se ništa strašno ne dešava, ovog vikenda odigrali su sedmo kolo nacionalnog šampionata, a bitnu ulogu odigrao je i jedan srpski fudbaler.

Posle lošeg starta sezone, BATE Borisov ponovo igra onako kako smo i navikli od ove ekipe. Danas je na svom terenu savladao ekipu Nemana rezultatom 3:1, što je četvrta pobeda BATE Borisova u prvih sedam kola. Vodeći gol za domaće postigao je 29-godišnji srpski napadač Bojan Dubajić, koji je u 12. minutu iskoristio asistenciju Staseviča i sa nekih šest-sedam metara pogodio mrež gostiju. Pet minuta kasnije, Stasevič je iz penala duplirao prednost, a nadu ekipi Nemana