Keln prokockao "najopasniju" prednost, o sprintu veziste Majnca će se još pričati!

Sportske.net 17.05.2020  |  Sportske.net

Još jedan atraktivan meč u okviru 26. kola nemačke Bundeslige odigran je u Kelnu.

Fudbaleri Kelna dočekali su u prvom meču u nastavku sezone ekipu Majnca, imali su lepu prednost, ali su je prokockali, na kraju su ekipe podelile bodove, meč je završen rezultatom 2:2 (1:0). "Jarčevi" su poveli već u šestom minutu, gosti su skrivili penal, loptu je na kreč stavio Ut. Odlično je šutirao napadač domaćeg sastava, pa golman Majnca nije mogao da sačuva mrežu, iako je pročitao u koju stranu će uputiti udarac, 1:0. Do poluvremena nije bilo promene