Grujić se vratio! Srpski igrač šokirao favorizovani Lajpcig sjajnim pogotkom na startu meča! Herta iščupala bod! Video

Kurir 27.05.2020

Marko Grujić postigao je vodeći gol za Hertu u jednom od derbija 28 .kolaBundeslige između trećeplasiranog Lajpciga i gostiju iz Berlina

Utakmica nije mogla bolje da počne za goste iz Berlina i srpskog igrača, koji je postigao vodeći gol na utakmici. Nakon kornera sa leve strane Grujić je u petercu natrčao na loptu i sjajnim udarcem zatresao mrežu golmana Lajpciga. Inače utakmica je završena rezultatom 2:2. Nakon vodećeg pogotka Grujića u 9 minutu domaćin je preokrenuo golomovima Klostermana u 24. i Ščika u 63. minutu. Bod gostima iz Berlina doneo je Pjontek pogotkom sa penala u 82 minutu. Lajpcig